marți, 21 aprilie 2009

Revista Ferma - Reportaj din Ferma

2 comentarii:

Dan Gheorghe spunea...

foarte interesant blogul! toate bune in continuare! agricultura romaneasca se poate redresa. totul e ca taranul roman sa fie lasat sa lucreze. si sustinut de stat. nu sa i se dea in cap!

Avicultura spunea...

Va multumesc, asta este si scopul nostru sa informam si sa ajutam fermierii.

Comunicat de presa

In memoriam Ion Budeanu, fondatorul Grupului de Firme Coseli Grupul de Asociații pentru Neam și Țară anunță cu profundă durere și regret ...